Czarter jachtów w Chorwacji – ceny

Kolejny port – Split
Oczekiwaliśmy od początku naszej wyprawy na Split. Wiele czytaliśmy o tym zakątku w Dalmacji, który głównie słynny jest zważywszy na swoje zabytki, które ubóstwiamy!

Tym samym w Splicie w Chorwacji spędziliśmy dwa dni, tak aby dokładnie zaznajomić się z przeróżnymi zakątkami tego fenomenalnego kurortu, który oczywiście pociąga podróżników z całego świata. Na żeglarzy czeka kilka przystani, wobec tego nie mieliśmy żadnych kłopotów z zostawieniem naszego jachtu i później wybraliśmy się do centrum. Odpłatności wynajmu jachtów są nieco większe, jednakże to przeważnie sprawa tego, że Split jest do tego stopnia modny.
Więcej

Starówka i pałac Dioklecjana, który wywodzi się z III-IV wieku, były naszym fundamentalnym zamiarem. Na zwiedzaniu spędziliśmy całkowity pierwszy dzień, na dodatek także połowę dnia drugiego, ponieważ przeznaczyliśmy także czas na muzea – rzeczywiście są bajecznie wyposażone. Na miejscu jest także osiągalnych mnóstwo świetnych tawern i można zakupić pamiątki. Skutkiem tego Split też wprowadziliśmy na listę miejsc, które musimy na nowo odwiedzić. Finalnie drugiego dnia przygotowaliśmy się w dalszą drogę, w żadnym razie nie tak bardzo daleko.

Leave a Reply